Tłumaczenia ustne i pisemne – biuro tłumaczeń Advance

tłumaczenia pisemne

Dla każdego wykonamy obsługę tłumaczeniową podczas negocjacji umów, rozmów handlowych, na spotkaniach biznesowych. Na Państwa życzenie, możemy stawić się u notariusza lub też podczas ceremonii zawarcia związku małżeństwa.

tłumaczenia pisemne

Współpracujemy z tłumaczami w całej Polsce i bez względu na odległość od siedziby Biura Tłumaczeń zorganizujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Z uwagi na różnorodność tłumaczeń ustnych i pisemnych, ich specyfikę, język oraz czas trwania itp. cennik jest ustalany indywidualnie z każdą firmą, instytucją czy osobą prywatną. 

Tłumaczenia tekstów pisemne i tłumaczenia ustne

Rozróżniamy podstawowe kryteria podziału tłumaczeń ustnych:

  • konsekutywne (rozmowy handlowe, spotkania biznesowe, szkolenia, itp.),
  • symultaniczne kabinowe (w czasie konferencji, tekst tłumaczenia w słuchawkach),
  • symultaniczne szeptane (treść wystąpienia jest tłumaczona szeptem dla jednej lub dwóch osób),
  • przysięgłe (np. przy podpisywaniu umów, aktów notarialnych itp.).

Tłumaczenia pisemne teksty, umowy itp

tłumaczenia ustne i pisemne

Powyższe tłumaczenia pisemne z poszczególnych dziedzin opracowywane są przez tłumaczy – ekspertów, którzy specjalizują się tylko i wyłącznie w danej dziedzinie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa. Ewentualnie możliwe konsultacje z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą, która ukierunkuje nasze działania. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza. Wydać by się mogło, iż aby wykonać tłumaczenie, należy po prostu: wziąć zdanie po polsku i wymienić wyrazy. Tłumaczone języki to np. francuski lub czeski czy niemiecki. I już, gotowe, otrzymaliśmy przekład. Niestety tak nie jest stwierdzenie.

Tłumaczenia tekstów przez profesjonalne biuro tłumaczeń

Firma zajmująca się przekładem pisemnym i ustnym dla tekstów technicznych i specjalistycznych www.advance-mk.pl to firma, która od niemal 20 lat z dużym powodzeniem działa na rynku. Organizacja ta, tworzący pozytywny kontakt z osobami współpracującymi. Założona za sprawą młodych ludzi, w ciągu wielu lat zyskała uznanie na krajowym rynku. Dzięki kreatywnemu myśleniu jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo trudne tłumaczenia. Dzięki takiemu zaangażowaniu zyskaliśmy rozległą siatkę nowych klientów. Zobacz najnowszy artykuł na naszym blogu, jak powinno się tłumaczyć dokument.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top