Tłumaczenia ustne i pisemne – biuro tłumaczeń Advance

tłumaczenia pisemne

Dla każdego wykonamy obsługę tłumaczeniową podczas negocjacji umów, rozmów handlowych, na spotkaniach biznesowych. Na Państwa życzenie, możemy stawić się u notariusza lub też podczas ceremonii zawarcia związku małżeństwa.

tłumaczenia pisemne

Współpracujemy z tłumaczami w całej Polsce i bez względu na odległość od siedziby Biura Tłumaczeń zorganizujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Z uwagi na różnorodność tłumaczeń ustnych i pisemnych, ich specyfikę, język oraz czas trwania itp. cennik jest ustalany indywidualnie z każdą firmą, instytucją czy osobą prywatną. 

Tłumaczenia tekstów pisemne i tłumaczenia ustne

Rozróżniamy podstawowe kryteria podziału tłumaczeń ustnych:

  • konsekutywne (rozmowy handlowe, spotkania biznesowe, szkolenia, itp.),
  • symultaniczne kabinowe (w czasie konferencji, tekst tłumaczenia w słuchawkach),
  • symultaniczne szeptane (treść wystąpienia jest tłumaczona szeptem dla jednej lub dwóch osób),
  • przysięgłe (np. przy podpisywaniu umów, aktów notarialnych itp.).

Tłumaczenia pisemne teksty, umowy itp

tłumaczenia ustne i pisemne

Powyższe tłumaczenia pisemne z poszczególnych dziedzin opracowywane są przez tłumaczy – ekspertów, którzy specjalizują się tylko i wyłącznie w danej dziedzinie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa. Ewentualnie możliwe konsultacje z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą, która ukierunkuje nasze działania. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza. Wydać by się mogło, iż aby wykonać tłumaczenie, należy po prostu: wziąć zdanie po polsku i wymienić wyrazy. Tłumaczone języki to np. francuski lub czeski czy niemiecki. I już, gotowe, otrzymaliśmy przekład. Niestety tak nie jest stwierdzenie.

Tłumaczenia tekstów przez profesjonalne biuro tłumaczeń

Firma zajmująca się przekładem pisemnym i ustnym dla tekstów technicznych i specjalistycznych www.advance-mk.pl to firma, która od niemal 20 lat z dużym powodzeniem działa na rynku. Organizacja ta, tworzący pozytywny kontakt z osobami współpracującymi. Założona za sprawą młodych ludzi, w ciągu wielu lat zyskała uznanie na krajowym rynku. Dzięki kreatywnemu myśleniu jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo trudne tłumaczenia. Dzięki takiemu zaangażowaniu zyskaliśmy rozległą siatkę nowych klientów. Zobacz najnowszy artykuł na naszym blogu, jak powinno się tłumaczyć dokument.

Pozycjonowaniee.pl to popularna strona dla wszystkich ceniących sobie najlepsze pozycje w wyszukiwarkach jak Google! Odwiedź też Zvix.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top